T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
BARTIN / MERKEZ - Vali Tevfik Başakar İlkokulu

Haberler

Haz

Bartın Valiliği 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik konulu resim, şiir ve video yarışması düzenlemektedir.  Yarışma şart namesine posterde yer alan adreslerden ulaşabilirsiniz. Son katılım 07 Temmuz 2020 olarak belirlenmiştir. 

Mrt

Eba şifre alma basamakları sitemizde yayında. 

Mrt

Okulumuz 4-A Öğretmeni Güzin Safranbolulu ve öğrencilerinin hazırlamış olduğu törenle İstiklâl Marşı nın kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u anma töreni yapıldı.  Yapılan tören sonrasında İstiklâl Marşı nı en güzel okuyan öğrencilerimize ödül töreni yapıldı. Okulumuz 2-A Sınıfı öğrencilerinden Simay KALAN 1. , Bahar ERDEM 2. ve 4-A Sınıfından Aysima KALAN 3. oldu.

Mrt

Okulumuz Çok Amaçlı Salonu'da bugün okulumuz 2. , 3.ve 4. Sınıflarının katıldığı İstiklâl Marşı 'nı güzel okuma yarışması yapıldı. 

Mrt

Okulumuzda toplantı salonunda, Bartın Il Sağlık Müdürlüğünde görevli Doktor Müzeyyen Elmas Kara tarafından el yıkama, hijyen ve beslenme konusunda bilgilendirme toplantısı yapıldı.  

Mrt

Okulumuzda uygulanan "Onlar da Bir Zamanlar Çocuktu" projesinin bu seferki konuğu Bartın Milletvekili Sayın Yılmaz Tunç' tu. Milletvekilimiz çocuklara çocukluk anılarından bahsetti ve onlarla söyleşi yaptı.  Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz teşekkür ederiz. 

Şbt

Okulumuzda 26 Şubat 2020 tarihinde AFAD görevlilerinin katkılarıyla deprem ve yangın tatbikatı yapıldı.  Yapılan tatbikatta başarılı sonuçlar elde edildi. Okulumuz adına emeği geçen herkese teşekkür ederiz. 

Şbt

Okulumuzda uygulanan Onlar da Bir Zamanlar Çocuktu projesinin bu ay konuğu Bartın Belediye Başkanı Sayın Cemal Akın'dı. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz. 

Şbt

Okulumuz 3-A Sınıf Öğretmeni Barış NAKIŞ tarafından, Sivil Savunma Günü kapsamında Afad eğitimi verildi. 

Şbt

Bartın İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Bilal Yılmaz Çandıroğlu ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Mustafa Dilek okulumuzu ziyaret etti. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

Ara

Okulumuzda yürütülen Onlar da bir zamanlar çocuktu projemize destek vererek öğrencilerimizle çocukluk anılarını paylaşan ve askerlik mesleğiyle ile ilgili söyleşi yapan Bartın Onarım Destek Komutanı Deniz Albay Erkan ŞAHİN ve Bartın Askerlik Şubesi Komutanı Yarbay Özgür YAVUZ komutanlarımıza Vali Tevfik Başakar İlkokulu ailesi olarak teşekkür ederiz...

Ara

Okulumuzda yürütülen "Onlar da bir zamanlar çocuktu projemize destek vererek, öğrencilerimizle çocukluk anılarını paylaşan ve doktorluk mesleğiyle ilgili söyleşi yapan Yaşam Tıp Merkezi Doktoru, Doktor Özgün MENGEŞ'e Vali Tevfik Başakar İlkokulu ailesi olarak teşekkür ederiz. 

Ara

Okulumuz 3-B Sınıf Öğretmeni Güldane Gözeden tarafından hazırlanan program ile Engelliler Günü 'ne farkındalık uyandırmaya çalıştık. 

Ara

Okulumuz 3-A Sınıf Öğretmeni Barış Nakış tarafından düzenlenen program ile Ağız ve diş sağlığı haftası kutlandı.  

Kas

2018 yılında uygulamış olduğumuz "Different But Similar, Kültürümüzün Işığı Sensin ve Keep  the 3Rs  in your Head!" Projelerimiz Ulusal ve Avrupa Kalite Etiketi ile ödüllendirilmişti. Ödülümüzü ve Kalite Etiketi Levhamızı bugün Milli Eğitim Müdürlüğü'nde yapılan törenle aldık.