T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
BARTIN / MERKEZ - Vali Tevfik Başakar İlkokulu

Haberler

Mrt

Dünya Tiyatrolar Günü kapsamında, Tiyatro Atölyesinde görevli öğretmenlerimiz Hakan KULAKSIZ ve Asuman ACAR 27 Mart´ta ´´Millet Malı; Çanakkale adlı eseri sahnelediler. Tiyatro gösterisine İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Yaşar DEMİR ve çok sayıda veli katıldı. 

Mrt

Çocuğum İçin Okuyorum projesinin 4. kitap dağıtım töreni, Milli Eğitim Müdürü Sayın Yaşar DEMİR´in katılımıyla 27 Mart tarihinde okulumuzda gerçekleştirildi.

Mrt

Okulumuz Ana Sınıfı Öğretmeni Hülya Demir ve öğrencileri itfaiye merkezine gittiler. 

Mrt

Okulumuzda Nevruz Kutlamaları yapıldı.  Yapılan kutlama programından sonra  piknik etkinliği düzenlendi .

Mrt

Okulumuz 2-A Sınıf Öğretmeni İrem Pehlivanlı ve öğrencilerinin hazırlamış olduğu programla, Çanakkale Şehitlerini Anma Günü, okulumuz Çok Amaclı Salonunda yapıldı. 

Mrt

Okulumuz 4-A sınıf öğretmeni Hakan Kulaksız ve öğrencilerinin hazırlamış olduğu programla Istiklâl Marşı ´´nın kabulü kutlandı ve Mehmet Akif Ersoy anıldı. 

Mrt

Jandarma Il Komutanlığının katkılarıyla okulumuzda trafik eğitimi verildi. 

Mrt

Okulumuzda Bartın Itfaiye Müdürlüğünün katkıları ile yangın tatbikatı başarılı bir şekilde uygulandı. 

Mrt

Okulumuz 2-A Sınıf Öğretmeni İrem Pehlivanlı ve öğrencileri tarafından düzenlenen programla okulumuzda Yeşilay Haftası kutlandı. 

Mrt

Ana Sınıfı öğrencilerimiz Oyun ve Eğlence Merkezine gezi düzenledi . Ögretmenimiz Hülya Demir´in düzenlediği gezide öğrencilerimiz doyasıya eğlendi.  

Şbt

 1. Sınıf Öğretmenimiz Nezahat Karadağ Kuzu ve öğrencileri, Barış Manço´yu anmak amacıyla okulumuzda etkinlikler düzenledi. 

Şbt

Okulumuzda düzenlenen İstiklal Marşı okuma yarışmasına çok sayıda öğrenci katıldı. 1. sınftan 4. sınıfa kadar çok sayıda öğrencinin katıldığı yarışmada 3-A Sınıfı öğrencilerinden Aysima KALAN 1. oldu.

Şbt

Bridge to Turkiye Fund ve Nezahat Karadağ Kuzu Öğretmenimizin destekleriyle okulumuzdaki tüm öğrencilere çanta dağıtıldı. 

Şbt

Okulumuz öğrencileri karne almanın sevincini yaşadı.

Şbt

ÖĞRENCİLERİMİZİN ESTETİK DUYGULARININ GELİŞİMİ HEMDE FARKLI ORTAMLARDA KENDİLERİNE ÖZGÜVEN DUYMALARI AÇISINDAN OKULUMUZDA TİYATRO, DRAMA, KODLAMA VE MÜZIK-GÖSTERI ATÖLYELERİ KURDUK. ATÖLYELER DE ALANINDA BİLGİ VE DENEYİM SAHİBİ ÖĞRETMENLERIMIZLE ÇALIŞMALAR BAŞLAMIŞTIR...